Asger Jorn etsning
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
ASGER JORN (Danmark, 1914-1973), Helhesten (The Hel Horse), etsning, 1942, signerad,Jorn -42, epreuve d´artiste, etsning, 17x12 cm
LITTERATUR: van de Loo 49
Kuntoraportti
416940
Päivämäärä:
2016-11-08