Asger Jorn etsning

Asger Jorn etsning
Asger Jorn etsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

ASGER JORN (Danmark, 1914-1973), Helhesten (The Hel Horse), etsning, 1942, signerad,Jorn -42, epreuve d´artiste, etsning, 17x12 cm
LITTERATUR: van de Loo 49

Kuntoraportti

416940

Päivämäärä:

2016-11-08