Axel Fridell etsning
Closed
2016-10-31
416961
| Sold for | 750 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
AXEL FRIDELL (1894-1935): Långholmskanalen I, 1916, signerad Axel Fridell, torrnål, 12x15,5 cm