Golvurna Japan 1700-tal
Klubbat för:
6 400 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
GOLVURNA, porslin, Japan, 1700-tal, dekor i imarifärger av blommor, qilin och fenix, höjd ca 60 cm
Kuntoraportti
mynningsnagg
416968
Päivämäärä:
2016-11-01