Golvurna Japan 1700-tal

Golvurna Japan 1700-tal
Golvurna Japan 1700-tal
Golvurna Japan 1700-tal
Golvurna Japan 1700-tal
Golvurna Japan 1700-tal
Golvurna Japan 1700-tal
Golvurna Japan 1700-tal
Golvurna Japan 1700-tal
Golvurna Japan 1700-tal
Golvurna Japan 1700-tal

Klubbat för:

6 400 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

GOLVURNA, porslin, Japan, 1700-tal, dekor i imarifärger av blommor, qilin och fenix, höjd ca 60 cm

Kuntoraportti

mynningsnagg

416968

Päivämäärä:

2016-11-01