Kantele Finland
Klubbat för:
1 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KANTELE, 1900-talets andra hälft, märkt "Kantelevalmistamo Heikkila KY", medföljer gör bärväska, verktyg samt 2 st notböcker, mått väska 105x46x21 cm
Kuntoraportti
Visst slitage
416980
Päivämäärä:
2016-11-12