Bord 1800-tal massiv ek

Bord 1800-tal massiv ek
Bord 1800-tal massiv ek
Bord 1800-tal massiv ek
Bord 1800-tal massiv ek
Bord 1800-tal massiv ek
Bord 1800-tal massiv ek
Bord 1800-tal massiv ek
Bord 1800-tal massiv ek
Bord 1800-tal massiv ek
Bord 1800-tal massiv ek

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BORD, 1800-tal, massiv ek, höjd 84, 221x95 cm

Obs höjd 84, åldersrelaterat slitage

416988

2016-10-31