Skedar och tårtspadar i silver

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

KAFFESKEDAR, MOCCASKEDAR, TÅRTSPADAR, TÅRTKNIV, mm, silver, vikt ca 650 g

Slitage, skador

417039

2016-10-31