Carl Frederick Sörensen oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL FREDERICK SÖRENSEN (Danmark 1818-1879): tillskriven, skepp i skymning, olja på duk, ca 20x29 cm

Smärre dukskador

417054

2016-10-31