Karsten Keiseraas målning

Karsten Keiseraas målning
Karsten Keiseraas målning
Karsten Keiseraas målning
Karsten Keiseraas målning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARSTEN KEISERAAS (1912-2005): Motiv med båtar, signerad och daterad -50, gouache, ca 37 x 45 cm

417055

2016-10-31