Kandelabrar 1900-talets första hälft

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 2-armade, 1900-talets första hälft, förgylld stomme, behängda med olikslipade prismor, höjd ca 42 cm

417057

2016-10-31