Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRIPOD, 1800-talets andra hälft, Grand Tour souvernir, efter Isis-tripoden, grönpatinerad metall, fasetterad glasskål, höjd 22 cm
Bristning, ursprungligen med sarg, skålen med nagg
417075
2016-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här