Grand Tour souvernir 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRIPOD, 1800-talets andra hälft, Grand Tour souvernir, efter Isis-tripoden, grönpatinerad metall, fasetterad glasskål, höjd 22 cm

Bristning, ursprungligen med sarg, skålen med nagg

417075

2016-11-01