Karaffer med slipat rutmönster 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARAFFER, 1 par, slipat rutmönster, 1800-tal, höjd med propp ca 24 cm

Senare proppar, med nagg, invändigt med beläggningar

417109

2016-10-31