Klubbat för:
300 SEK
1 000 SEK
DEKORATIONSFAT, på fot, nysilver, 1800-talets andra hälft, foten i form av hästar, fatet med dekor av figurscen, höjd ca 41, diameter 36 cm
Fot med skador, lös överdel, med gravyr
417116
2016-10-31