Bordsfotogenlampa 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSFOTOGENLAMPFOT, 1800-talets andra hälft, fot i mässing, kolonnformad, lamphus i glas, höjd ca 85 cm

Linjeglas o kupa saknas, bruksslitage

417118

2016-10-31