Saltkar tedosa äggkoppar i vitmetall
2016-10-31
417141
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SALTKAR, 1 par, TEDOSA, ÄGGKOPPAR, 5 st, vitmetall, saltkaren med blåa glasinsatser, 6-13,5 cm
Slitage, glasinsatser med nagg