Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DEKORELEMENT, 16/1700-tal, skuret och bemålat trä, rester av förgyllning. höjd 62 cm

skador, kompetteringar

417157

2016-10-31