Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ELDDON, 1770-tal, flintlåständare, märkt I. Savige för J. Savage of Wolverhampton, England, järn och mässing, träkolv, längd ca 19 cm
Slitage och skador, delar saknas
417176
2016-10-31
Gör en kostnadsfri värdering här