Ramar jugend
2016-10-31
417187
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
RAMAR, 2 st, jugend, 1900-talets första kvartal, delvis förgyllda samt med floral dekor, med tryck från Unger & Fengler, Berlin, yttermått ca 55x29, innermått ca 39,5x18,5 cm
Slitage, mindre skador, en listdel saknas