Alf Lindberg Tema

Alf Lindberg Tema
Alf Lindberg Tema
Alf Lindberg Tema
Alf Lindberg Tema

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALF LINDBERG (1905-1990): Porträtt, signerad Alf Lindberg, olja på duk, 44x52 cm

Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer

417196

2016-11-20