Jonas Bohlin

Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin
Jonas Bohlin

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JONAS BOHLIN, "Blå ved", 4 st, sign., 1990, blåmålade vedträn med signerad, längd ca 30-33 cm

Slitage

417210

2016-11-01