Skulpturer hästar i brons

Skulpturer hästar i brons
Skulpturer hästar i brons
Skulpturer hästar i brons
Skulpturer hästar i brons
Skulpturer hästar i brons
Skulpturer hästar i brons

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRONSHÄSTAR, 2 st., dekorativa skulpturer, patinerad brons, 1900-tal, osignerade, ca 28x28 cm

Lätt nötta, bruksslitage

417213

2016-11-01