Skulptur i glaserat lergods

Skulptur i glaserat lergods
Skulptur i glaserat lergods
Skulptur i glaserat lergods
Skulptur i glaserat lergods
Skulptur i glaserat lergods
Skulptur i glaserat lergods
Skulptur i glaserat lergods
Skulptur i glaserat lergods
Skulptur i glaserat lergods
Skulptur i glaserat lergods

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKULPTUR, troligen Italien, glaserat lergods, signerad och daterad Helving 1954, i form av gapande fiskstim, höjd ca 21 cm

En stjärtfena med glasyrbortfall

417215

2016-11-01