Stig Claesson
Valmis
2016-11-01
417231
| Korkein tarjous | 700 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterade Stig Claesson -81, 111/150, färglitografi, 47x63 cm