Stig Claesson
2016-11-01
417236
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad och daterade Stig Claesson -81, 111/150, färglitografi, ca 47x63 cm