Bankett rokokostil
2016-11-01
417241
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BANKETT, 1900-talets mitt, rokokostil, bemålad, skuren dekor, stoppad sits med blommig klädsel, höjd ca 33, 137x65 cm
Smärre ytskador, bruksslitage