Bankett rokokostil

Bankett rokokostil
Bankett rokokostil
Bankett rokokostil
Bankett rokokostil
Bankett rokokostil
Bankett rokokostil
Bankett rokokostil
Bankett rokokostil
Bankett rokokostil
Bankett rokokostil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BANKETT, 1900-talets mitt, rokokostil, bemålad, skuren dekor, stoppad sits med blommig klädsel, höjd ca 33, 137x65 cm

Smärre ytskador, bruksslitage

417241

2016-11-01