Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, svenska modellenm gråmålade, Stense &Kjellberg
Slitage
417249
2016-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här