Karta Stockholm med förstäder 1944

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARTA, Stockholms Stad med Förstäder, 1944, Generalstabens litografioska anstalt, 140x150 cm

Slitage, smärre skador

417259

2016-11-01