Tommy TC Carlsson oljemålning
Klubbat för:
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TOMMY "TC" CARLSSON (född 1958): "Skåp med okänt nr" , signerad och daterad a tergo Tommy TC Carlsson 2009, olja på duk, 45x30 cm
417275
2016-11-01