Tommy TC Carlsson oljemålning

Tommy TC Carlsson oljemålning
Tommy TC Carlsson oljemålning
Tommy TC Carlsson oljemålning
Tommy TC Carlsson oljemålning
Tommy TC Carlsson oljemålning
Tommy TC Carlsson oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

TOMMY "TC" CARLSSON (född 1958): "Skåp med okänt nr" , signerad och daterad a tergo Tommy TC Carlsson 2009, olja på duk, 45x30 cm

Kuntoraportti

417275

Päivämäärä:

2016-11-01