X:et Erixon litografier 2 st

X:et Erixon litografier 2 st
X:et Erixon litografier 2 st
X:et Erixon litografier 2 st
X:et Erixon litografier 2 st

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SVEN X:ET ERIXON (1899-1970): (2), "Mimaroben", signerad X-et, ca 46x39 cm, "Ryskt i Junotäppan", signerad Sven Erixon, 43/368, litografier, ca 54x46 cm

417277

2016-11-01