Anna-Greta Sjöqvist matta rölakan

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANNA-GRETA SJÖQVIST, matta, rölakan, signerad AGS, ca 240x162 cm

Bruksslitage, nytvättad

417281

2016-11-08