Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JARDINJÄR, silver, 1900-talets början, jugend, insats av glas, höjd inkl. hänkel 19, längd ca 43 cm, vikt ca 970 g
Insats med nagg
417291
2016-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här