Jardinjär silver jugend

Jardinjär silver jugend
Jardinjär silver jugend
Jardinjär silver jugend
Jardinjär silver jugend
Jardinjär silver jugend
Jardinjär silver jugend
Jardinjär silver jugend
Jardinjär silver jugend

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JARDINJÄR, silver, 1900-talets början, jugend, insats av glas, höjd inkl. hänkel 19, längd ca 43 cm, vikt ca 970 g

Insats med nagg

417291

2016-11-01