Marion Belin oljemålning

Marion Belin oljemålning
Marion Belin oljemålning
Marion Belin oljemålning
Marion Belin oljemålning
Marion Belin oljemålning
Marion Belin oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARION BELIN (född 1933): Odalisk-vilande kvinna, signerad och daterad 97, olja på duk, 60x73 cm

417300

2016-11-01