Byrå Börge Mogensen

Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen
Byrå Börge Mogensen

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, byrå, Karl Andersson och söner, Huskvarna 1960-tal, teak, 6 lådor, höjd 104, 37X75 cm

Bruksslitage

417313

2016-11-01