Evald Dahlskog oljemålning

Evald Dahlskog oljemålning
Evald Dahlskog oljemålning
Evald Dahlskog oljemålning
Evald Dahlskog oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVALD DAHLSKOG (1894-1950): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad 44, olja på pannå, 38x55 cm

417319

2016-11-01