Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EVALD DAHLSKOG (1894-1950): Motiv från Bohuslän, signerad och daterad 44, olja på pannå, 38x55 cm
417319
2016-11-01
Gör en kostnadsfri värdering här