Fåtölj "Eva" design Bruno Mathsson

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRUNO MATHSSON, "Eva", karmstol, DUX, sadelgjord, stämplad Bruno Mathsson By Dux, sitthöjd ca 33 cm

Slitage, fläckar, märken, skruvar ej original

417357

2016-11-08