Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRUNO MATHSSON, "Eva", karmstol, DUX, sadelgjord, stämplad Bruno Mathsson By Dux, sitthöjd ca 33 cm
Slitage, fläckar, märken, skruvar ej original
417357
2016-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här