Väggspegel England

Väggspegel England
Väggspegel England
Väggspegel England
Väggspegel England

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGSPEGEL, rokokostil, träskuren, bronserad ram, fasettslipat glas, 1900-talets första hälft, etikettmärkt "J H Wells, Bristol", ca 112 x 82 cm

Bruksslitage, märken, avslag, viss anlöpning

417359

2016-11-01