Golvlampa 1900-talets första hälft
2016-11-01
417362
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, kromad stomme, svartlackerad fot, höj- och sänkbar
Senare el, bruksslitage