Soelspegel

Soelspegel
Soelspegel

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, Chaty Vallauris, Frankrike, 1900-talets andra hälft, i form av sol, bronserad metall, diameter ca 70,5 cm

Bruksslitage

417389

2016-11-01