Karmstolar

Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar
Karmstolar

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, PALL, Kina, 1900-tal, skivor i sten, och inläggningar i pärlemor, sitthöjd ca 54, pallens höjd 48 cm

Slitage, en med lagningar

417391

2016-11-01