Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-tal, Reinhold Melén, Ystad, skuren och förgylld dekor, höjd 84 cm, nyckel och pendel finns

Lagningar

417401

2016-11-01