Teservis Karin Björquist

Teservis Karin Björquist
Teservis Karin Björquist
Teservis Karin Björquist
Teservis Karin Björquist
Teservis Karin Björquist
Teservis Karin Björquist
Teservis Karin Björquist
Teservis Karin Björquist
Teservis Karin Björquist
Teservis Karin Björquist
Teservis Karin Björquist
Teservis Karin Björquist

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KARIN BJÖRQUIST, teservis, 26 dlr, "Kobolt", Gustavsberg 1958-72, bestående av: 11 koppar med fat, 12 assietter, tekanna, sockerskål, gräddkanna

Smärre slitage, en udda kopp medföljer, kannas handtag med smärre skador

417429

2016-11-01