Omega Seamaster Chronometre stål 1990-tal
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OMEGA, Seamaster Chronometre, armbandsur, stål, 1990-tal, automatiskt urverk, safirglas, stålarmband original, diameter 40 mm
Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage, skada på ytterring
417461
2016-11-07