Axel Peter tillskriven

Axel Peter tillskriven
Axel Peter tillskriven
Axel Peter tillskriven
Axel Peter tillskriven

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL PETER (1863-1942): tIllskriven, Stilleben med vinglas, karaff och frukter, olja på duk, 48x59 cm

Smärre ytskador

417466

2016-11-02