Omega Geneve 14 k guld 1980-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OMEGA, Geneve, armbandsur, 14 k guld, 1980-tal, automatiskt urverk, plexiglas, refnr: 1669163, verknr: 37240825, cal: 1012, läderarmband ej original, diameter 34 mm

Verket går vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen. Gåvogravyr på baksida, repor glas

417488

2016-11-07