Dosa silver driven dekor
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 800 SEK
DOSA, silver, fantasistämplar, Tyskland 1900-talets början, rund med fällock, driven dekor av putti, akantus och rocailler, invändigt förgylld, diameter 8,5 cm, höjd 5,5 cm, vikt ca 154 g
417489
2016-11-14