Roberto Matta färgetsning

Roberto Matta färgetsning
Roberto Matta färgetsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, ur portfölj från 1975 Sabatier 409, signerad Matta, 93/100, färgetsning, ca 49x39 cm

Marginal med hanteringsveck

417498

2016-11-02