Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition, ur portfölj från 1975 Sabatier 409, signerad Matta, 93/100, färgetsning, ca 49x39 cm
Marginal med hanteringsveck
417498
2016-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här