Supkopp silver Sundsvall 1780
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SUPKOPP, silver, Petter Sellstedt, Sundsvall 1780, rund på låg fotring, voluthänkel, delvis förgylld, i botten infällt mynt med Gustav III:s bild, diameter 6 cm, höjd 3,8 cm, vikt ca 38 g
Bucklor
417518
2016-11-14