Vaser i porslin Kina

Vaser i porslin Kina
Vaser i porslin Kina
Vaser i porslin Kina
Vaser i porslin Kina
Vaser i porslin Kina
Vaser i porslin Kina
Vaser i porslin Kina
Vaser i porslin Kina

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VASER, 1 par, porslin, Kina, 18/1900-tal, dekor i emaljfärger av procession, höjd ca 45 cm

en med sprickor och lagningar

417521

2016-11-02