Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGSKÅP, allmoge, 1800-tal, bemålad furu, dörr med bakomvarande hyllinredning, smidda beslag, höjd 49, 40x18 cm
Renoverat, kompletterat, skador, lås saknas
417524
2016-11-02
Gör en kostnadsfri värdering här