Spegel

Spegel
Spegel

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SPEGEL, rokokostil, 2000-tal, pastellage, förgylld, ca 110x45 cm

Visst slitage

417528

2016-11-02